Cyklinowanie Wrocław, podłogi drewniane, parkiety

Main menu
 

O nas

Parkiety Wrocław – renoma i doświadczenie

Przez ponad….. lat działalności wykonaliśmy setki podłogowych realizacji we Wrocławiu i okolicach. Doświadczenie zdobyte dzięki temu – nieocenione. Ale docenione przez licznych klientów, którzy podziwiają nasze podejście do sztuki parkieciarstwa. Wszak…

… robimy to z pasją

Układanie parkietu to sztuka, która wymaga od fachowca staranności i niemal chirurgicznej precyzji, ale też wyobraźni – to ona pozwala uzyskać piękny i niepowtarzalny wzór podłogi. Wrocław inspiruje nas od lat! Nasze dotychczasowe realizacje w tym mieście mówią same za siebie.

Musimy przewidywać, planować, umiejętnie rozmieszczać poszczególne klepki… Dlatego ufamy, że w dobrym parkieciarzu jest coś z budowlańca, architekta wnętrz, chirurga i matematyka w jednym!

Jesteśmy fachowcami

Dobieramy naszych pracowników według jasno określonych kryteriów – to osoby dokładne, zdolne i ambitne. Wspólnie doskonalimy umiejętności – aby dopuścić zatrudnioną osobę do samodzielnego wykonywania prac wymagamy przynajmniej rocznego przyuczenia w naszej firmie.

Efekt końcowy cyklinowania lub układania parkietu zależy od:

    • chirurgicznej precyzji,
    • doświadczenia,
    • jakości użytych materiałów,
    • sprzętu, jakim się dysponuje.

To dlatego utrzymujemy wszystkie te rzeczy na najwyższym poziomie!

Pracujemy z najlepszymizobacz, komu we Wrocławiu odnawialiśmy lub ratowaliśmy podłogę i parkiet –
i na najlepszych materiałach i sprzęcie.

Oferujemy sprzedaż parkietu – kupując materiał u wykonawcy parkietu, zyskujesz pewność jakości. Dobry fachowiec chce pracować na najlepszym materiale dla osiągnięcia najlepszego celu. Tak jak my!

Stworzyć coś z niczego – to naprawdę sprawia nam przyjemność. Przekonaj się sam!
Parkiety Wrocławcyklinowanie, układanie parkietów, podłogi drewniane… i wiele więcej.