Main menu
 

Realizacje

Najlepsi pracują z najlepszymi

Wśród dziesiątek miejsc, w których wykonywaliśmy warte uwagi zlecenia układania parkietów i cyklinowania we Wrocławiu, najchętniej chwalimy się współpracą z:

 • Pasażem Grunwaldzkim: renowacja sceny przy fontannie.

  Po długim szukaniu odpowiedniej firmy – padło na nas. Było to duże wyzwanie, ponieważ woda z fontanny szkodliwie wpływała na stan parkietu. Po cyklinowaniu i polerowaniu musieliśmy zatem zastosować taką chemię, która nie zachodzi w reakcję z chemikaliami w wodzie, a przy tym jest odpowiednio odporna na ścieranie.

  Kolejnym utrudnieniem była specyfika przestrzeni galerii – pracowaliśmy wyłącznie w nocy, ponieważ Pasaż Grunwaldzki czynny był każdego dnia, a dodatkowo musieliśmy zachować niemal sterylne warunki pracy – nie było mowy o zapyleniu, kurzeniu, czy rozchodzeniu się nieprzyjemnych zapachów na tak dużej powierzchni galerii.

  Zlecenie okazało się pełnym sukcesem – pracę ukończyliśmy w trzy noce, a scena wygląda i funkcjonuje bardzo dobrze do dzisiaj.

 • Castoramą: współpraca trwająca do tej pory.

  Przygoda z Castoramą zaczęła się zupełnie przypadkiem, jednak przerodziła się w długą i owocną współpracę trwającą do dzisiaj. Jako dobrych i sprawdzonych fachowców polecili nas klienci sklepu – dzięki temu odbyliśmy kilka rozmów i podpisaliśmy umowę o współpracy.

  Obecnie układamy parkiety i podłogi dla klientów jednego z największych i najlepiej funkcjonujących marketów budowlanych w Polsce. Dodatkowo w 2012 roku przez około 3 miesiące co weekend organizowaliśmy pokazy profesjonalnego montażu podłóg we Wrocławiu. Nasze prace wykonane na warsztatach ciągle można oglądać w Castoramie jako ekspozycje. Czy można marzyć o czymś więcej?

 • Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu: cyklinowanie i odnowienie parkietu na powierzchni 600 m².

  duża sala

  mała sala

  Trafiliśmy tu głównie dzięki poleceniu ze strony licznych szkół i przedszkoli, w których pracowaliśmy. Wykonanie zlecenia upatrujemy sobie niemal za cud – jak inaczej wytłumaczyć fakt, że w ciągu zaledwie 4 dni udało nam się całkowicie odnowić parkiet na powierzchni blisko 600 m², przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności, gdyż pracowaliśmy w muzeum? Nasze doświadczenie, niezwykła precyzja rąk i perfekcyjne działanie maszyn zapewniły eksponatom pełne bezpieczeństwo oraz niemal sterylne warunki – nie było mowy o pyle, nieprzyjemnym zapachu lub innych zanieczyszczeniach.

To pasja motywuje nas do podejmowania nowych wyzwań i jeszcze większych i trudniejszych zleceń. Dotychczas nie wymyślono takiego drewna, którego nie bylibyśmy w stanie odnowić!

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji w domach i mieszkaniach prywatnych

Syców; dom prywatny 180m2

Taras

Mieszkanie prywatne

Różne realizacje

Parkiety Wrocław
Najpewniejszy partner w cyklinowaniu i dbałości o podłogę